MÖBLER / Bord / Soffbord 11897322
nr 1189 7322
Soffbord
1950-tal. Längd: 120. Djup: 61 cm. Höjd: 55 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:04:46
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)